Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLASE IMPOTRIVA INSECTELOR
- Număr anunț
- DA20797830
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- RAMYPLAST SRL (CUI 26587163)
- Cod CPV
- 39525500-3 · Plase de tantari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,50 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 09:14
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260,50 RON
din 1.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro