Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LT35816 LOPATA TIP C, cu coada
- Număr anunț
- DA21004759
- Autoritate contractantă
- UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
- Furnizor / câștigător
- MAX SRL (CUI 3697680)
- Cod CPV
- 44511120-2 · Lopeti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181,53 RON
- Valoare atribuită
- 181,53 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 09:33
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
181,53 RON
din 181,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro