Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registre A4

Număr anunț
DA20808728
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
ALDO DETAIL DIRECT S.R.L. (CUI RO32719137)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159 RON
Valoare atribuită
159 RON
Data publicării
10.07.2018 10:04
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 16:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159 RON

din 159 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.