Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oglinzi rutiere Diametru 80cm

Număr anunț
DA21005465
Autoritate contractantă
COMUNA DERNA (CUI 5316498)
Furnizor / câștigător
DV PROD MEDIA SRL (CUI RO15143068)
Cod CPV
35121800-6 · Oglinzi de siguranta convexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
736 RON
Valoare atribuită
736 RON
Data publicării
10.08.2018 10:16
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

736 RON

din 736 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.