Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera IP de exterior 3Megapixeli Dahua IPC-HFW2320R-VFS-IRE6 IR 60m, IP67, PoE, 2.7-12mm, ONVIF
- Număr anunț
- DA21005337
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- VONREP SRL (CUI RO6721561)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.868 RON
- Valoare atribuită
- 2.868 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 10:08
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.868 RON
din 2.868 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro