Acasă · Licitații
· Aspiratoare si dispozitive de lustruit podele, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
disc abraziv alb
- Număr anunț
- DA20779226
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- EURO 5 SRL (CUI RO15002395)
- Cod CPV
- 42999000-5 · Aspiratoare si dispozitive de lustruit podele, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 532,20 RON
- Valoare finală
- 532,20 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 09:18
- Data finalizării
- 10.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.