Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plasa sudata D=6 10x10 S=2.5 mp

Număr anunț
DA20812052
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI RO1443170)
Furnizor / câștigător
RURAL CONSTRUCT SRL (CUI RO2847231)
Cod CPV
44310000-6 · Articole din sarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,25 RON
Valoare atribuită
672,25 RON
Data publicării
10.07.2018 12:47
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,25 RON

din 672,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.