Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TABLA neagra 3000*1500*1,5
- Număr anunț
- DA20795180
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- BIAYANNIS & CO SRL (CUI ro32392255)
- Cod CPV
- 44174000-0 · Foi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.024 RON
- Valoare finală
- 2.024 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 13:43
- Data finalizării
- 10.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.