Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de administrare site-ul Primariei Comunei Branesti, judetul Ilfov

Număr anunț
DA20798146
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Furnizor / câștigător
TOPTECH PARTS SERVICES SRL (CUI 30463163)
Cod CPV
72610000-9 · Servicii de asistenta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
09.07.2018 09:31
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.