Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare fir trimmy

Număr anunț
DA21004229
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii-Unitatea Militara nr.01483 Zalau (CUI 17455910)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
10.08.2018 09:00
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
11.08.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.