Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. de consultanta si reprezentare juridica in dom. dreptului muncii si contencios administrativ

Număr anunț
DA20805975
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Furnizor / câștigător
VLANŢOIU SI ASOCIATII - S.P.A.R.L. (CUI RO32826672)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.900 RON
Valoare atribuită
27.900 RON
Data publicării
09.07.2018 15:43
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.900 RON

din 27.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.