Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schimbat accesorii aparate de aer conditionat
- Număr anunț
- DA20807848
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- AIRINSTAL SRL (CUI RO22347796)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,33 RON
- Valoare atribuită
- 840,33 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 09:21
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840,33 RON
din 840,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro