Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX19M 4359-40

Număr anunț
DA21009012
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC SF.AP. ANDREI Galati (CUI 3264538)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44173000-3 · Benzi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,35 RON
Valoare atribuită
12,35 RON
Data publicării
10.08.2018 13:39
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,35 RON

din 12,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.