Ofertă acceptată Cumpărare directă

Arefam 200mg*30cps.moi (PROGESTERONUM) - 185026594

Număr anunț
DA21008878
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33641300-8 · Hormoni sexuali si modulatori ai functiei genitale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,25 RON
Valoare atribuită
133,25 RON
Data publicării
10.08.2018 13:28
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,25 RON

din 133,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.