Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOUSE DeLux M-136GX OPTIC Wireless USB

Număr anunț
DA21007465
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,37 RON
Valoare atribuită
24,37 RON
Data publicării
10.08.2018 12:07
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,37 RON

din 24,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.