Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI MOTOR 4 TIMPI 10W30 SJ HONDA 1 LITRU

Număr anunț
DA20806954
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI RO7424364)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59,86 RON
Valoare atribuită
59,86 RON
Data publicării
10.07.2018 08:12
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59,86 RON

din 59,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.