Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS nJoy Renton 650va,UPS APC Back-UPS ES, 700VA,
- Număr anunț
- DA21008995
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- SC EVOLUTION PROFESIONAL IT SERVICE SRL (CUI 30282612)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.546,13 RON
- Valoare atribuită
- 5.546,13 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 13:37
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.546,13 RON
din 5.546,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro