Ofertă acceptată Cumpărare directă

contr.serv. multifunctionale-copiator; repartii imprimanta; reumplere cartus toner

Număr anunț
DA21008487
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Olt (CUI 24531441)
Furnizor / câștigător
COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI RO18589139)
Cod CPV
50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442,85 RON
Valoare atribuită
442,85 RON
Data publicării
10.08.2018 13:04
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,85 RON

din 442,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.