Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,0% sub estimat
DM Aspiratoare saliva diverse culori 100 buc/pg
- Număr anunț
- DA21008377
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18,90 RON
- Valoare atribuită
- 17,58 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2018 12:57
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17,58 RON
din 18,90 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 1,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.