Ofertă acceptată Cumpărare directă

lemn de foc

Număr anunț
DA20811698
Autoritate contractantă
COMUNA FELNAC (CUI 3519518)
Furnizor / câștigător
GRIGORE FOREST SRL (CUI RO31737810)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.807 RON
Valoare atribuită
16.807 RON
Data publicării
10.07.2018 12:30
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.807 RON

din 16.807 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.