- Număr anunț
- DA20806434
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
- Furnizor / câștigător
- CITRUS FRUITS SRL (CUI RO15787832)
- Cod CPV
- 03222330-5 · Fructe samburoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 611,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.435,91 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 16:25
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.435,91 RON
din 611,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro