Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bonuri valorice pentru carburanti auto

Număr anunț
DA20804951
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.330,72 RON
Valoare atribuită
81.523,26 RON
Data publicării
09.07.2018 14:47
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81.523,26 RON

din 78.330,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.