Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ace Spinale Ace Rahianestezie 22G-25G-26G BECTON Dickinson
- Număr anunț
- DA20819235
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 389 RON
- Valoare atribuită
- 389 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 10:40
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
389 RON
din 389 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro