Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Intrerupator automat 1P+N, 6A, Schneider
- Număr anunț
- DA20818996
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
- Furnizor / câștigător
- PRIMA ELECTRIC SRL (CUI RO12271186)
- Cod CPV
- 31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare finală
- 300 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 10:28
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.