Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale sanitare
- Număr anunț
- DA20818606
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI RO29777715)
- Cod CPV
- 33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 525,29 RON
- Valoare atribuită
- 525,29 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 10:12
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
525,29 RON
din 525,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro