Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pavilion 2.4 x 2.4 m,EUROPUBELA 240L, mocheta btp tempo 93 brown
- Număr anunț
- DA20815018
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.011,38 RON
- Valoare atribuită
- 4.011,38 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 15:10
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2018 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.011,38 RON
din 4.011,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro