Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 14,0% sub estimat
MATERIALE SANITARE
- Număr anunț
- DA20814836
- Autoritate contractantă
- SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI RO33939106)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 862,52 RON
- Valoare atribuită
- 741,82 RON 14,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2018 15:00
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
741,82 RON
din 862,52 RON estimat
14,0%
Adjudecat la 86,0% din estimat · economie 120,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.