Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta auxiliare achizitiei pentru reabilitare camin cultural Zau de Cimpie
- Număr anunț
- DA21007413
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZAU DE CAMPIE (CUI 4375917)
- Furnizor / câștigător
- RHOA CONSULTING SRL (CUI 25388731)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.400 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 12:03
- Termen limită
- 15.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2018 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.400 RON
din 4.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro