Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa baza Laptop HP
- Număr anunț
- DA20801105
- Autoritate contractantă
- R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
- Furnizor / câștigător
- GIA SISTEM SRL (CUI RO15122391)
- Cod CPV
- 30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,17 RON
- Valoare atribuită
- 420,17 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 11:48
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420,17 RON
din 420,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro