Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARNAT CARNATI CRUD USCAT AF - NU FIERT 100% CARNE
- Număr anunț
- DA20805728
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SOCIAL CANTINA MUNICIPALA ARAD (CUI 38291632)
- Furnizor / câștigător
- PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
- Cod CPV
- 15131135-0 · Carnati de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.519,33 RON
- Valoare atribuită
- 3.519,33 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 15:27
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.519,33 RON
din 3.519,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro