Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet LAPTE PRAF INTEGRAL/59057/06.07.2018

Număr anunț
DA20817396
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
VSA INTERNATIONAL SRL (CUI RO9575800)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.232 RON
Valoare atribuită
134.232 RON
Data publicării
11.07.2018 09:14
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.232 RON

din 134.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.