Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare alimente pentru UM 02110 Bistrița

Număr anunț
DA20815551
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.062,08 RON
Valoare atribuită
18.062,08 RON
Data publicării
10.07.2018 15:45
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.062,08 RON

din 18.062,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.