Ofertă acceptată Cumpărare directă

cafea instant don cafe plic 1.8gr

Număr anunț
DA20814479
Autoritate contractantă
R 4278060 ȘCOALA NAȚIONALĂ DE POLIȚIE PENITENCIARĂ ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” Târgu Ocna
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15861000-1 · Cafea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
622,05 RON
Valoare atribuită
622,05 RON
Data publicării
10.07.2018 14:43
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

622,05 RON

din 622,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.