Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SRCF BRASOV-TRUSA SCULE
- Număr anunț
- DA20973814
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.045,69 RON
- Valoare finală
- 3.045,69 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 13:50
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.