Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE CENTRUL REZIDENTIAL SF NICOLAE

Număr anunț
DA20813077
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
Furnizor / câștigător
DA-CONCEPT BUSINESS SRL (CUI RO31636610)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
965,44 RON
Valoare atribuită
965,44 RON
Data publicării
10.07.2018 13:38
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

965,44 RON

din 965,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.