Ofertă refuzată
Cumpărare directă
apa minerala necarbogazoasa 2L
- Număr anunț
- DA20757402
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
- Furnizor / câștigător
- COMIGA PROD IMPEX SRL (CUI RO3821620)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.340 RON
- Valoare finală
- 2.340 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 07:41
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.