Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE MONTARE INDICATOARE

Număr anunț
DA20821340
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
DONATO COM SRL (CUI 7988703)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.157,26 RON
Valoare atribuită
1.157,26 RON
Data publicării
11.07.2018 12:16
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.157,26 RON

din 1.157,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.