Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEAVA RECTANGULARA 40X40X2 6M,TEAVA RECTANGULARA 20X20X2,DISC ABRAZIV FI 125X1.6X22.23,PANOU ZINCAT
- Număr anunț
- DA20818116
- Autoritate contractantă
- S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
- Furnizor / câștigător
- MARTELI SRL (CUI RO15835549)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.134,88 RON
- Valoare atribuită
- 5.134,88 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 09:51
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 17:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.134,88 RON
din 5.134,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro