Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZERVOR INALTIME ALFA 9L+CAPAC(CUTIE)

Număr anunț
DA20817345
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,30 RON
Valoare atribuită
630,30 RON
Data publicării
11.07.2018 09:12
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,30 RON

din 630,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.