Ofertă acceptată Cumpărare directă

usa metalica rezistenta la foc

Număr anunț
DA20815959
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADAM MULLER GUTTENBRUNN ZABRANI (CUI 29049967)
Furnizor / câștigător
BRIXIA SRL (CUI RO11747223)
Cod CPV
44316500-3 · Lacatusarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.109 RON
Valoare atribuită
1.109 RON
Data publicării
10.07.2018 16:35
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 16:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.109 RON

din 1.109 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.