Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGRAFE 28MM,DOSAR PLASTIC SINA,DOSAR SINA CARTON,ACE GAMALIE,FILE PLASTIC,LIPICI SOLiDMAR KORES 20GR

Număr anunț
DA20815782
Autoritate contractantă
COMUNA BUSTUCHIN (PRIMARIA COMUNEI BUSTUCHIN) (CUI 4898827)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574,91 RON
Valoare atribuită
574,91 RON
Data publicării
10.07.2018 16:05
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574,91 RON

din 574,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.