Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEIF EXECUTIVE CHUBB40EL

Număr anunț
DA20815445
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
44421600-3 · Seifuri pentru obiecte de valoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.740,08 RON
Valoare atribuită
2.740,08 RON
Data publicării
10.07.2018 15:37
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.740,08 RON

din 2.740,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.