Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ansa coagulare bipolara 24/26 Fr. Electrod rezectie bipolar, ansa
- Număr anunț
- DA20808180
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.371 RON
- Valoare atribuită
- 2.371 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 09:38
- Termen limită
- 15.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.371 RON
din 2.371 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro