Ofertă acceptată Cumpărare directă

Papuc Cu 16/8 mm

Număr anunț
DA20789567
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
Cod CPV
31160000-5 · Piese pentru motoare, generatoare si transformatoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462 RON
Valoare atribuită
462 RON
Data publicării
06.07.2018 09:07
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462 RON

din 462 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.