Atribuită Cumpărare directă

Carti biblioteca" conform invitatie nr.790/05.03.2024.

Număr anunț
DA35209244
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
Furnizor / câștigător
DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI 11648548)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.754,63 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
07.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.754,63 RON