Ofertă refuzată Cumpărare directă

ELABORARE DOCUMENTATIE TEHNICA DE FUNDAMENTARE EPURARE DOICESTI

Număr anunț
DA20800339
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
GEOVISIONS SRL (CUI RO26115411)
Cod CPV
71800000-6 · Servicii de consultanta pentru alimentarea cu apa si servicii de consultanta in materie de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare finală
2.000 RON
Data publicării
09.07.2018 11:12
Data finalizării
11.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.