Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 54,2% sub estimat
Materiale Sanitare
- Număr anunț
- DA20822536
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43,20 RON
- Valoare atribuită
- 19,80 RON 54,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2018 13:08
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19,80 RON
din 43,20 RON estimat
54,2%
Adjudecat la 45,8% din estimat · economie 23,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.