Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ETICHETE 210x297MM, 1/COALA, OPTIMA 41210297 401210297 SEPARATOR CARTON 10x24CM, 100B/SET, 180G/MP K
- Număr anunț
- DA20820573
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA GIURGIU (CUI 9968753)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72,46 RON
- Valoare atribuită
- 72,46 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 11:40
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72,46 RON
din 72,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro