Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIX SCHNEIDER K15

Număr anunț
DA20819681
Autoritate contractantă
Institutul de Investigare a Crimelor Comunismului si Memoria Exilului Romanesc (CUI 26282150)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,40 RON
Valoare atribuită
50,40 RON
Data publicării
11.07.2018 11:00
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,40 RON

din 50,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.