Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGI FARMACEUTICE
- Număr anunț
- DA20817812
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.639,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.639,04 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 09:37
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.07.2018 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.639,04 RON
din 1.639,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro